Powrót

Podaj kryteria wyboruDoradca rolniczy
Doradca rolnośrodowiskowy
Ekspert przyrodniczy botanik PROW 2007-2013
Ekspert przyrodniczy ornitolog PROW 2007-2013
Ekspert przyrodniczy PROW 2014-202
Doradca leśny
Uprawnieni do obsł. aplikacji e-wniosek
Powiat

Nazwisko

Lista doradców i ekspertów przyrodniczych dla województwa warmińsko-mazurskie z podziałem na powiaty. Znaleziono 334 doradców i ekspertów przyrodniczych.

Powiat Olsztyn

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
LucynaŻakowskaAgroexpert Agnieszka LinkowskaOlsztynszczegóły
MarekŻbikowskiAGROKONCEPT Marek ŻbikowskiOlsztynszczegóły
BronisławŻelanisBronisław ŻelanisOlsztynszczegóły
TadeuszŻywuckiŻywucki TadeuszŚwiątkiszczegóły
JacekAlberskiJacek AlberskiOlsztynszczegóły
UrszulaAnculewiczWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
JerzyŚrednickiBiuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w OlsztynieOlsztynszczegóły
EdwardŁukasikEdward ŁukasikOlsztynszczegóły
BartłomiejBłaszczykGRUPA AGROCONSULTING Bartłomiej BłaszczykOlsztynszczegóły
TomaszBałdygaTomasz BałdygaOlsztynszczegóły
JerzyBancewiczWarmińsko-Mazurski Osrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
StanisławBawołszczegóły
KatarzynaBrodzińskaUniwersytet Warmińsko-Mazurski w OlsztynieOlsztynszczegóły
ZbigniewBrodzińskiUniwersytet Warmińsko-Mazurski w OlsztynieOlsztynszczegóły
MałgorzataButkiewiczNadleśnictwo KudypyKudypyszczegóły
JustynaCałka-OrłowskaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
ZdzisławCenianKomitet Ochrony OrłówOlsztynszczegóły
AleksandraCiechanowicz-OsieckaWarmińsko-Mazurska Izba RolniczaOlsztynszczegóły
PiotrCzajkowskiFundacja Gospodarka i Przedsiębiorczość Biuro Regionalne w OlsztynieOlsztynszczegóły
EwaDzierzęckaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
MirosławFesnakWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
MariuszFrelikPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieDobre Miastoszczegóły
AnnaGłoskowskaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
RenataGazdaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
ArkadiuszGrędzińskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieBiskupiecszczegóły
MariaJankowskaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
MajaJurczakWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
KatarzynaKłodawskaAgro Projekt Sp. z o. o.Olsztynszczegóły
TomaszKaczmarczykTomasz KaczmarczykOlsztynszczegóły
AnnaKaczmarczykAnna KaczmarczykOlsztynszczegóły
ElżbietaKaczyńskaStowarzyszenie Doradców na Rzecz Rozwoju Obszarów WiejskichOlsztynszczegóły
JoannaKarpiesiukJoanna KarpiesiukOlsztynszczegóły
AleksandraKasińskaWarmińsko-Mazurska Izba RolniczaOlsztynszczegóły
MaciejKędziaMaciej KędziaOlsztynszczegóły
WandaKępczyńskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieBiskupiecszczegóły
NataliaKołodziejczykWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
WojciechKościńskiINTERAGRO Anna KościńskaWołownoszczegóły
JustynaKoszykowska--szczegóły
JadwigaKowalewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynekszczegóły
MartaKrechPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieŚwiątkiszczegóły
RomanKujawaRoman KujawaOlsztynszczegóły
SylwiaKulikWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
DanutaKwasiborskaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
AgnieszkaLinkowskaAgroexpert Agnieszka LinkowskaOlsztynszczegóły
PiotrLinkowskiAGROPLUSOlsztynszczegóły
HannaMarciakAGROEXPERT AGNIESZKA LINKOWSKAOLSZTYNszczegóły
MałgorzataMicińska-WąsikWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
BartłomiejMieczkowskiBartłomiej MieczkowskiNowa Wieśszczegóły
PiotrMiecznikowskiStowarzyszenie Doradców na Rzecz Rozwoju Obszarów WiejskichOlsztynszczegóły
LechPietrzakBiuro Projektów Przyrodniczych BagnikOlsztynszczegóły
JoannaRabijWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
EmiliaRadekWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
BarbaraSkowronekWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
AgnieszkaSołtysiakWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
RafałSobolewskiWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
AdrianaStefańskaBiuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w OlsztynieOlsztynszczegóły
RobertStopaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
MariaSuszkoWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
KamilSzandarKamil SzandarOlsztynszczegóły
BarbaraSzliwińskaBarbara SzliwińskaOlsztynszczegóły
ArkadiuszTabakaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
WładysławTylloPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
ArturTyszkaAgro Projekt sp. z o.o.Olsztynszczegóły
WładysławaWiniarskaWik Global Władysława WiniarskaOlsztynszczegóły
SabinaZawadzkaBiuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w OlsztynieOlsztynszczegóły

Powiat Elbląg

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
BartłomiejBujnikBartłomiej BujnikElblągszczegóły
JolantaBulakJolanta BulakElblągszczegóły
WiesławPodsiadłyEko-LexElblągszczegóły
AndrzejRomanowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ElbląguElblągszczegóły
ZbigniewZasadaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Elbląguelblągszczegóły
RyszardZielińskiWARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZAOLSZTYNszczegóły

Powiat bartoszycki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MarekBebłotMICHMAR BIRDS Usługi PrzyrodniczeBartoszyceszczegóły
MieczysławChrostekWarmińsko-Mazurska Izba RolniczaTolkoszczegóły
TomaszDudkiewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BartoszycachBartoszyceszczegóły
KrzysztofFerdyczNadleśnictwo Górowo IławeckieGórowo Iławeckieszczegóły
SewerynHuzarskiEKSPERTYZY PRZYRODNICZEBartoszyceszczegóły
KatarzynaPrzybyszPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BartoszycachBartoszyceszczegóły
WojciechStaniszewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BartoszycachBartoszyceszczegóły
BernardTomaszewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BartoszycachBartoszyceszczegóły
AnnaZabłockaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BartoszycachBartoszyceszczegóły
WojciechZabłockiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego BartoszyceBartoszyceszczegóły
AndrzejZiółkowskiNadleśnictwo BartoszycePołęcze 54szczegóły

Powiat braniewski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
KrystianŻarnowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BraniewieBraniewoszczegóły
BogdanDanielukPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego BraniewoPieniężnoszczegóły
TeresaFrygaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego BraniewoPłoskiniaszczegóły
RafałGrzybowskiNadleśnictwo OrnetaOrnetaszczegóły
StanisławHołowatyPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BraniewieBraniewoszczegóły
BarbaraKociędaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego BraniewoBraniewoszczegóły
ElżbietaKrajnikPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego BraniewoBraniewoszczegóły
KrzysztofKropiewnickiNadleśnictwo ZaporowoPiórkowoszczegóły
SerafinaPolonisPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego BraniewoPieniężnoszczegóły
TomaszRumianPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BraniewieLelkowoszczegóły
LonginaWoelkyWoelky LonginaFromborkszczegóły
MichałWysockiAgencja Usługowo-DoradczaNowicaszczegóły
DonatZbutowiczFirma\Fromborkszczegóły

Powiat działdowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
DariuszBuńkowskiPłośnicaPłośnicaszczegóły
ŁukaszGłowackiŁukasz GłowackiDziałdowo, Lidzbark Welskiszczegóły
MagdalenaGalińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego DziałdowoLidzbarkszczegóły
KrzysztofJarugaNadleśnictwo DwukołyIłowo-Osadaszczegóły
AnettaJasińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w DziałdowieLidzbarkszczegóły
GrzegorzJędrzejekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w DziałdowieLidzbark Welskiszczegóły
MartaKacprzakMarszewnicaMarszewnicaszczegóły
LechKilanowskiNadleśnictwo LidzbarkNadleśnictwo Lidzbark 1szczegóły
BarbaraLigmanBarbara LigmanRybnoszczegóły
AgnieszkaRostkowskaPowiatowy Zespół Doradztwa RolniczegoLidzbarkszczegóły
RenataSkibickaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego DziałdowoLidzbarkszczegóły
KrzysztofSynakowskiKrzysztof SynakowskiDziałdowoszczegóły
EwaSzczygielskaDziałdowoszczegóły
FelicjaUrbanFelicja UrbanLidzbark Wel.szczegóły

Powiat elbląski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
IzabelaŁukasiewiczNadleśnictwo ElblągElblągszczegóły
KatarzynaCzyżPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ElbląguElblągszczegóły
IrenaDmitrzakIrena DmitrzakElblągszczegóły
JanuszHulanickiNadleśnictwo MłynaryMłynaryszczegóły
PiotrKrasulskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ElbląguElblągszczegóły
KrystynaLuchowskaKrystyna Luchowskaszczegóły
FranciszekMurziczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ElbląguElblągszczegóły
TadeuszTreskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ElbląguElblągszczegóły
GrzegorzTulskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ElbląguElblągszczegóły
JanuszWieczorekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ElbląguElblągszczegóły
ZbigniewZagrodzkiZbigniew ZagrodzkiKadynyszczegóły
PawełZychNadleśnictwo ElblągElblągszczegóły

Powiat ełcki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
KarolBudzyński"Mobilne doradztwo rolnicze" Eko-Agent Budzyński KarolEłkszczegóły
JoannaChyłaAgro-Doradca Tomasz MużyłoEłkszczegóły
DariuszCieślakCieślak DariuszEłkszczegóły
MarekCieślukowskiP.H.U. MARO Marek CieślukowskiEłkszczegóły
KarolDobrzyńPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w EłkuEłkszczegóły
BożenaDyszkiewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego EłkEłkszczegóły
AnetaGralewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego EłkEłkszczegóły
MagdalenaKaczorowska-DołowyMagdalena Kaczorowska-DołowyOrzechowoszczegóły
RobertKarwowskiKarwowski RobertEłkszczegóły
KrystynaKrupińskaKrystyna KrupińskaEłkszczegóły
MariannaKuczyńskaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie Oddział w OleckuOleckoszczegóły
JózefKulbackiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego EłkEłkszczegóły
AnnaLiśkiewiczEłkszczegóły
TadeuszMarkowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego EłkEłkszczegóły
ZygmuntMirotaZygmunt MirotaNowa Wieś Ełckaszczegóły
GrażynaMirotaGrażyna MirotaNowa Wieś Ełckaszczegóły
TomaszMużyłoAgro-Doradca Mużyło TomaszEłkszczegóły
AnnaMużyłoFlora-Projekt Anna MużyłoEłkszczegóły
PaulaWierzbickaPaula WierzbickaCzyńczeszczegóły

Powiat giżycki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
DorotaŁukaszewiczDorota ŁukaszewiczSterławki Wielkieszczegóły
JanDwórznikDwórznik JanKruklankiszczegóły
JolantaHerbichDoradztwo Rolne Jolanta HerbichWydminyszczegóły
JanIzbickiNadleśnictwo BorkiKruklankiszczegóły
TomaszJasińskiNadleśnictwo GiżyckoGiżyckoszczegóły
MałgorzataJasionowskaMODBUK Jacek PożaroszczykGiżyckoszczegóły
EmilKobielaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GiżyckuGiżyckoszczegóły
AnnaKoczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GiżyckuGiżyckoszczegóły
PiotrKwiatkowskiPiotr Kwiatkowski Usługi Ochrony Środowiska KORONGOGiżyckoszczegóły
AnnaLeszczyńskaWarmińsko-Mazurska Izba Rolnicza oddział terenowy GiżyckoGizyckoszczegóły
IzabelaMakarewiczZespół Doradztwa Rolniczego w GiżyckuGiżyckoszczegóły
KatarzynaPiszczakMODBUK Jacek PożaroszczykGiżyckoszczegóły
JacekPożaroszczykMODBUK Jacek PożaroszczykGiżyckoszczegóły
KatarzynaPożaroszczykMODBUK JACEK POŻAROSZCZYKGIŻYCKOszczegóły
AndrzejSulejAndrzej SulejJurkowoszczegóły
MarzenaSzymańskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GiżyckuGiżyckoszczegóły

Powiat gołdapski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
RobertBernatowiczDoradztwo prywatneJabłońskieszczegóły
SzymonCzernekWOODPECKER-doplaty, wiatraki, inwestycje-ekspertyzy i opinie przyrodniczeGołdapszczegóły
JoannaGodlewskaRADROL Doradztwo w Rolnictwie Joanna GodlewskaGołdapszczegóły
ZbigniewMazurZbigniew MazurŻytkiejmyszczegóły
MariaMentelMentel MariaGołdapszczegóły
MałgorzataOlszewska-JaniukGołdapszczegóły
JerzySawickiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego GołdapGołdapszczegóły
AleksanderWronowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego GołdapGołdapszczegóły
MirosławZajączkowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego GołdapGołdapszczegóły

Powiat iławski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
BogdanŚliżewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego IławaSuszszczegóły
WładysławŁukaszukPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w IławieIławaszczegóły
AnnaBruzdaNadleśnictwo SuszSuszszczegóły
HelenaCzaplińskaHelena CzaplińskaGrabowoszczegóły
PiotrDembickiNadleśnictwo IławaIławaszczegóły
KazimierzGrzywaczewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w IławieIławaszczegóły
IrenaKobzaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego IławaZalewoszczegóły
KarolPodgórskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w IławieIławaszczegóły
UrszulaRabiczkoAgroprofit Fundusze dla RolnictwaIławaszczegóły
AlinaRodziewiczAlina RodziewiczJerzwałdszczegóły
ZbigniewRudnickiW-MODR w OlsztynieOlsztynszczegóły
KrystynaZabłotnaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego IławaLubawaszczegóły

Powiat kętrzyński

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
PawełBobrowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KętrzynieKętrzynszczegóły
AndrzejCybulskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego KętrzynKętrzynszczegóły
MieczysławaFenykMieczysława FenykWidrynyszczegóły
WojciechGryczkaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KętrzynieKętrzynszczegóły
MagdalenaJureckaJurecka MagdalenaKętrzynszczegóły
KrzysztofKlukDoradca Rolnośrodowiskowy Krzysztof KlukKętrzynszczegóły
AnnaKozyraHandel i UsługiBarcianyszczegóły
MałgorzataKrawcewiczMałgorzata KrawcewiczTrzy Lipyszczegóły
MariolaKustraPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KętrzynieKętrzynszczegóły
StanisławMusiałPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego KętrzynKętrzynszczegóły

Powiat lidzbarski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MałgorzataGrucaMałgorzata GrucaOrnetaszczegóły
KamilaKaniaAGROEXPERT DORADZTWO ROLNICZE KAMILA KANIALidzbark Warmińskiszczegóły
CzesławKimbarPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Lidzbarku WarmińskimLidzbark Warmińskiszczegóły
WojciechOstrzewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Lidzbarku WarmińskimLidzbark Warmińskiszczegóły
EwaPakulniewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Lidzbark WarmińskiLubominoszczegóły
TadeuszPobiarżynTadeusz PobiarżynLidzbark Warmińskiszczegóły
AnnaPszczółkowskaNadleśnictwo OrnetaOrnetaszczegóły
ZbigniewSalmanowiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Lidzbarku WarmińskimLidzbark Warmińskiszczegóły
MirosławZdunekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Lidzbark WarmińskiLidzbark Warmińskiszczegóły

Powiat mrągowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
AgnieszkaBąbaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w MrągowieMrągowoszczegóły
LubaGłogowska-DybałaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego MragowoMrągowoszczegóły
BarbaraKruczykNadleśnictwo StrzałowoStrzałowoszczegóły
JoannaKuciejewskaKuciejewska JoannaMrągowoszczegóły
ZbigniewNadrowskiZbigniew NadrowskiMrągowoszczegóły
AnnaOrzechowska-KorgolAnna Orzechowska-KorgolŁuknajnoszczegóły
KarolinaPieszkoPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w MrągowieMrągowoszczegóły
WitoldSańkoPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego MrągowoMrągowoszczegóły

Powiat nidzicki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
IzabelaChałubowiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w NidzicaNidzicaszczegóły
BartoszHutekNadleśnictwo NidzicaNidzicaszczegóły
GrażynaJabłońskaGrażyna JabłońskaNidzicaszczegóły
ArturJankowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w NidzicyNidzicaszczegóły
MarekKrupaNadleśnictwo NidzicaNidzicaszczegóły
DariuszMazurPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego NidzicaNidzicaszczegóły
IwonaMiecznikowskaAGRO-PARTNER Kompleksowa Obsługa Rolnictwa Iwona MiecznikowskaNidzicaszczegóły
MagdalenaMoszczyńskaAGRO-PARTNER Kompleksowa Obsługa Rolnictwa Iwona MiecznikowskaNidzicaszczegóły
ZbigniewPłoskiPrzesiebiorstwo Handlowo-UsługoweWaśniewo-Grabowoszczegóły
JoannaSzczepkowskaSzczepkowska JoannaNidzicaszczegóły
ZdzisławSzczepkowskiSzczepkowski ZdzisławNidzicaszczegóły
SebastianWaśkowiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego NidzicaNidzicaszczegóły

Powiat nowomiejski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
DariuszĆwiklińskiDariusz ĆwiklińskiZwiniarzszczegóły
RafałFormańskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto Lubawskieszczegóły
ZygmuntGrudzińskiZygmunt GrudzińskiNowe Miasto Lubawskieszczegóły
IwonaJakielskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto Lubawskieszczegóły
AndrzejKłosowskiAndrzej KłosowskiBrzozie Lubawskieszczegóły
AnnaKołodziejskaWarmińsko-Mazurska Izba Rolnicza, Oddział w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto Lubawskieszczegóły
GrzegorzKowalskiPowiatowy Zespół Dordztwa Rolniczego Nowe Miasto LubawskieNowe Miasto Lubawskieszczegóły
PawełLeśniewskiPALES 10 Paweł LeśniewskiKurzętnikszczegóły
MichałMarkowskiAgrocentrum Michał MarkowskiKurzętnikszczegóły
MariolaRożekDoradztwo Rolnicze Mariola RożekNowe Miasto Lubawskieszczegóły
MartaStelmaszczyk--szczegóły
DariuszWiśniewskiSłupnicaSłupnicaszczegóły
TomaszWronkowskiTWÓJ doradcaBrzozie Lubawskieszczegóły

Powiat olecki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
JózefŻylińskiWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie Oddział w OleckuOleckoszczegóły
MieczysławBłażukiewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego OleckoOleckoszczegóły
DawidBondarenkoWarmińsko - Mazurska Izba Rolnicza Oddział Terenowy Biura w OleckuOleckoszczegóły
LeonardCilakWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział OleckoOleckoszczegóły
ZdzisławGrabowskiZdzisław GrabowskiOleckoszczegóły
ZdzisławKamińskiWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie Oddział w OleckuOleckoszczegóły
StanisławNawrotPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego OleckoOleckoszczegóły
TomaszOrzechowskiNadleśnictwo OleckoOleckoszczegóły
JerzyRutkowskiWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie Oddział w OleckuOleckoszczegóły
UrszulaSadowskaUrszula SadowskaOleckoszczegóły
BarbaraSzymanowska-BrozioPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego OleckoOleckoszczegóły
JolantaZimnickaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego OleckoOleckoszczegóły

Powiat olsztyński

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ZbigniewŻujewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
JanBłaszkiewiczAgro PomocU.E.Olsztynszczegóły
ArturBalArtur BalOlsztynszczegóły
WiesławaBanaszukWiesława BanaszukBISKUPIECszczegóły
MarcinBednarskiMarcin BednarskiOlsztynszczegóły
AnetaFerdycz-AugunWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
MałgorzataGąskaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
RenataGóreckaAgro Projekt Sp. z o.o.Olsztynszczegóły
MarcinGołębiewskiWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
PawełGrelaEkspert przyrodniczy Paweł GrelaDobre Miastoszczegóły
ZuzannaJaremekZuzanna JaremekOlsztynszczegóły
EwaJaworskaWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
AnnaJelińskaOlsztynszczegóły
TeresaKajkaUsługi Rolnośrodowiskowe Teresa KajkaSmolajnyszczegóły
MalwinaKaraśKaraś MalwinaMarcinkowoszczegóły
MarekKlewiadoMarek KlewiadoBałdzki Piecszczegóły
AnnaKościńskaINTERAGRO Anna KościńskaWołownoszczegóły
MarekKowalikInteragro Anna KościńskaWołownoszczegóły
RadosławKrawczyńskiINTERAGRO Anna KościńskaWołownoszczegóły
HonorataKulasa-ŁoskoHonorata Kulasa-ŁoskoJonkowoszczegóły
ArkadiuszMachajInteragro Anna KościńskaWołownoszczegóły
SylwiaMalinowskaMalinowska SylwiaDywityszczegóły
WojciechMatuszakNadleśnictwo WipsowoWipsowoszczegóły
KrzysztofMiśkoMiśko KrzysztofBarcikowoszczegóły
MagdalenaMiśkoMiśko MagdalenaDobre Miastoszczegóły
PiotrMioduszewskiNadleśnictwo WichrowoWichrowoszczegóły
AleksandraMisztukWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
MarzenaNajmowiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
MagdalenaOkurowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieDobre Miastoszczegóły
RyszardOrłowskiNadleśnictwo JagiełekOlsztynekszczegóły
KazimierzPerlikPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
TomaszPiłatTomasz PiłatŁajsyszczegóły
MarianPrzestrzelskiUsługi Rzeczoznawstwa i Doradztwa RolniczegoDywityszczegóły
MagdalenaPuszWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OlsztynieOlsztynszczegóły
DawidRegułaNadleśnictwo WichrowoWichrowoszczegóły
PiotrSamborLasy Państwowe Nadleśnictwo KudypyKudypyszczegóły
IwonaSzajdaPowiatowy Zespół Doradztwa RolniczegoBiskupiecszczegóły
BarbaraTalunPPHU TALBAOlsztynszczegóły
MaciejWąsikWąsik MaciejDywityszczegóły
RomanWasylczyszynRoman WasylczyszynSmolajnyszczegóły
MarcinWiniarskiEURO-GLOBAL Marcin WiniarskiOlsztynszczegóły
SebastianWręgaWręga SebastianOlsztynszczegóły

Powiat ostródzki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
LidiaŻyłkaLidia ŻyłkaWądzynszczegóły
JolantaBączek-OstrowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego OstródaOstródaszczegóły
StanisławBrzozowskiStanisław BrzozowskiMiłomłynszczegóły
AndrzejKasiorkiewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OstródzieOstródaszczegóły
AleksandraMalińskaBiuro Rachunkowe AM Aleksandra MalińskaOstródaszczegóły
JanuszMalinowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OstródzieOstródaszczegóły
KatarzynaNikraszewiczKatarzyna NikraszewiczOstródaszczegóły
SzymonNowakNadleśnictwo DobrocinDobrocinszczegóły
RafałPawłowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego OstródaOstródaszczegóły
MałgorzataRazminasPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OstródzieOstródaszczegóły
AnnaSawkoPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego OstródaOstródaszczegóły
AlbinSoboczyńskiLeśnictwo DurągDurągszczegóły
MartaWoźniakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OstródzieOstródaszczegóły
HannaWolińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w OstródzieOstródaszczegóły
AndrzejWybranowskiNadleśnitwo Stare JabłonkiStare Jabłonkiszczegóły

Powiat piski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
IgnacyBernekierPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PiszuPiszszczegóły
MałgorzataChwojnickaPowiatowy Zesół Doradztwa Rolniczego PiszPiszszczegóły
AnnaJaroszewiczWarmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie Oddział w OleckuOleckoszczegóły
AndrzejKnyżewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego PiszPiszszczegóły
RyszardKożanRaszard KożanRuciane Nidaszczegóły
JerzyKruszelnickiJerzy KruszelnickiNowa Uktaszczegóły
MartaPodsiadEcolink Marta PodsiadPiszszczegóły
AnnaSobeckaNadleśnictwo DrygałyDrygałyszczegóły
DorotaSzymanowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PiszuPiszszczegóły
HelenaWasielewskaFirma RAGAWOrzyszszczegóły
RyszardWasielewskiFirma RAGAWOrzyszszczegóły
AgnieszkaWitkiewiczAGROEXPERT Agnieszka WitkiewiczPiszszczegóły
BeataZaborowskaBeata ZaborowskaMiejsce zamieszkaniaszczegóły
LucynaZyskowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PiszuPiszszczegóły

Powiat szczycieński

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ZofiaŁoś-SłabońNadleśnictwo SpychowoSpychowoszczegóły
AdamBłońskiAT GROUP s.a.Krupski Młynszczegóły
KrystianBaranowskiNadleśnictwo KorpeleKorpeleszczegóły
JolantaFalarzPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego SzczytnoSzczytnoszczegóły
WojciechGrodźPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego SzczytnoSzczytnoszczegóły
ZbigniewHarbaszewskiNadleśnictwo JedwabnoJedwabnoszczegóły
MichałKawieckiWarmińsko-Mazurska Izba Rolnicza OT biura w SzczytnieSzczytnoszczegóły
AnetaMariańskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SzczytnieSzczytnoszczegóły
AgnieszkaMasalskaNadleśnictwo KorpeleKorpeleszczegóły
JanMillerProfit Spółka z o.o.Szczytnoszczegóły
EwaRewińskaEwa RewińskaSzczytnoszczegóły
SławomirSkłodowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SzczytnieSzczytnoszczegóły
MariannaStaszewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SzczytnieSzczytnoszczegóły
EwaSuchowieckaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SzczytnieSzczytnoszczegóły
MarcinZajączkowskiNadleśnictwo SzczytnoSzczytnoszczegóły

Powiat węgorzewski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
KrzysztofBartnikPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego WęgorzewoWęgorzewoszczegóły
GrażynaGinowiczAgroDoradztwoWęgorzewoszczegóły
KingaLatosińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego WęgorzewieWęgorzewoszczegóły
WładysławSemczyszynPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego WęgorzewoWęgorzewoszczegóły
RobertSkiendziulSkiendziul RobertPiłaki Małeszczegóły
WioletaSkiendziulWioleta SkiendziulPiłaki Małeszczegóły