Powrót

Podaj kryteria wyboruDoradca rolniczy
Doradca rolnośrodowiskowy
Ekspert przyrodniczy botanik PROW 2007-2013
Ekspert przyrodniczy ornitolog PROW 2007-2013
Ekspert przyrodniczy PROW 2014-202
Doradca leśny
Uprawnieni do obsł. aplikacji e-wniosek
Powiat

Nazwisko

Lista doradców i ekspertów przyrodniczych dla województwa pomorskie z podziałem na powiaty. Znaleziono 286 doradców i ekspertów przyrodniczych.

Powiat Gdańsk

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
JolantaŻukowskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
StanisławŁazowyRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w GdańskuGdańskszczegóły
MariuszAniołaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
BogumiłaBłaszkowskaPomorskie Biuro Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony PtakówGdańskszczegóły
AleksanderBanasikPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
ElżbietaChajewska-PylińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuGdańskszczegóły
LechCzarneckiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuGdańskszczegóły
BarbaraDitrichPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
AndrzejDolnyPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
MaciejGórskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuGdańskszczegóły
RenataGregorkiewiczPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
MałgorzataHuziorPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
KatarzynaJasińskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
PiotrKamontKamont PiotrGdańskszczegóły
AndrzejKośmickieco partner s.c.Gdańskszczegóły
DanutaKosewskaDanuta KosewskaPrabutyszczegóły
KatarzynaKotewiczPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
MałgorzataLeszczyńskaKowaleszczegóły
KarolinaLisieckaKarolina LisieckaEłganowoszczegóły
ElzbietaPłatkowska-FojtuchElżbieta Płatkowska-Fojtuchgdańskszczegóły
KrzysztofPałkowski--szczegóły
LucynaPilackaLucyna PilackaGdańskszczegóły
MarekRafałowskiMarek RafałowskiGdańskszczegóły
PiotrRydzkowskiPiotr RydzkowskiGdańskszczegóły
ReginaStefańskaPolska Federacja Hodowców Bydła i Producentów MlekaGdańskszczegóły
KatarzynaSzreder-DróżdżPolska Federacja Hodowców Bydła i Producentów MlekaGdańskszczegóły
AlicjaSzultkaPolska Federacja Hodowców Bydła i Producentów MlekaGdanskszczegóły
EwelinaSzycPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
ElżbietaSzylerSzyler ElżbiataKartuzyszczegóły
WiesławSzymańskiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
IwonaWielińska-FołtaPZDR PuckPuckszczegóły
AlinaWysockaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuGdańskszczegóły
BeataZimińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuGdańskszczegóły

Powiat Gdynia

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
JoannaŁukaszewskaLACERTA Joanna ŁukaszewskaGdyniaszczegóły
JanuszKarczewskiNadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w GdyniGdyniaszczegóły
MariuszLewczukMariusz LewczukGdyniaszczegóły
JarosławReszkaBiuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w GdyniGdyniaszczegóły
MagdalenaZalewskaMagdalena ZalewskaGdyniaszczegóły

Powiat Słupsk

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ElwiraAhmadElwira AhmadSłupskszczegóły
MartaKaraBiuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
MałgorzataKulczykPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
BogdanNowaczewskiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
AnnaNowakDamnicaDamnicaszczegóły
JaninaStanisławskaJanina StanisławskaSłupskszczegóły

Powiat Sopot

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły

Powiat bytowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MariaAdamczykMaria AdamczykPrądzonaszczegóły
RyszardChmielowiecPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
KatarzynaGłuszkiewiczNadleśnictwo BytówBytówszczegóły
JerzyHincPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
EdmundHinzPowiatowy Zespół Doradztwa RolniczegoBytówszczegóły
JózefJaszewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
TomaszKamaszynNadleśnictwo DretyńDretyńszczegóły
MonikaKępaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
JakubKazimierskiKazimierski Jakub Miszewoszczegóły
WiesławKożyczkowskiWiesław KożyczkowskiRzepnicaszczegóły
KazimierzKulasPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
AnetaMigelPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
AdamMohrAdam MohrBytówszczegóły
PiotrNiegrzybowskiNadleśnctwo TrzebielinoTrzebielinoszczegóły
GrażynaPańczykPowiatowy Zespół Doradztwa RolniczegoBytówszczegóły
SławomirPańczykSławomir PańczykMiastkoszczegóły
BogumiłaPaszylkPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
KazimierzWeraNadleśnictwo OsusznicaOsusznicaszczegóły
WojciechWirkusPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły

Powiat chojnicki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
HannaBabińskaDoradca RolniczyChojniceszczegóły
JanuszBrzuchalskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
RafałChmaraEkoton Rafał ChmaraChojniceszczegóły
SławomirFifielskiDoradca rolnyKosobudyszczegóły
JanuszGalińskiJanusz GalińskiRytelszczegóły
DariaGwizdałaDoradztwo Rolnicze Daria GwizdałaChojniceszczegóły
RobertKaniaNadleśnictwo OsusznicaKiełpinszczegóły
HalinaNarlochDORADZTWO ROLNICZE Halina NarlochKosobudyszczegóły
TomaszOrzłowskiNadleśnictwo PrzymuszewoPrzymuszewoszczegóły
MichałOstrowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
JanPeplinskiNadleśnictwo CzerskMalachinszczegóły
StanisławPiesikStanisław PiesikLichnowyszczegóły
KrystynaRajczykPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
PiotrStoltmanPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
JózefSzopińskiNadleśnictwo RytelRytelszczegóły
MonikaTobolskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
GrażynaWera-MalatyńskaGrażyna Wera-MalatyńskaChojniceszczegóły
BeataWika-CzarnowskaDoradztwo rolniczeZapędowoszczegóły
WaldemarWryczaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły

Powiat człuchowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
JoannaBukowskaNadleśnictwo Niedźwiady w PrzechlewiePrzechlewoszczegóły
MonikaDrobekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
NataliaGierszewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
AnnaKamińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
DanielKnutNadleśnictwo CzłuchówCzłuchówszczegóły
DanielaLenkiewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
MarekMajochDoradztwo RolniczeCzłuchówszczegóły
MartaNickaMarta NickaKoczałaszczegóły
ArturPiątekArtur PiątekCzłuchówszczegóły
BarbaraStoltmannPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły

Powiat kartuski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
KalinaŁapińskaKalina Łapińska - DampsGłusinoszczegóły
TomaszCiżmowskiNadleśnictwo KartuzyKartuzyszczegóły
MonikaCzajkaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
LeszekDampsLeszek DampsGłusinoszczegóły
TadeuszEksterowiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
AgnieszkaKarczewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
ReginaKleinaPowiatowy Zespół Doradztwa RolniczegoKartuzyszczegóły
NataliaKnapikDoradztwo Rolnicze Natalia KnapikBaninoszczegóły
PawelLeszczyńskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
IgnacyMajkowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachSomoninoszczegóły
EwaMarszkEwa MarszkKartuzyszczegóły
JanPaluszekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachSierakowiceszczegóły
DorotaPellowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
SebastianRolbieckiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
BorysSiemieniukPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
StanisławSzycaFundacja Polska Farma Ekologiczna \"ECOFARM\"Małkowoszczegóły
BarbaraSzydlarskaBarbara SzydlarskaKartuzyszczegóły
LeszekSzymańskiSzymański LeszekKartuzyszczegóły
FranciszekUstowskiFranciszek UstowskiKartuzyszczegóły
AnnaZelewskaPomorska Izba RolniczaKartuzyszczegóły

Powiat kościerski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
AlicjaŁepekPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
ArkadiuszBronkNadleśnictwo LipuszLipuszszczegóły
JarosławCichockiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
DanielDąbrowskiPODR w LubaniuLubańszczegóły
JolantaGrebinPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
MarianGwizdałaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
MariaGwizdałaPomorski Ośrodek Doradztwa RolniczegoLubańszczegóły
EwaIwickaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
AgnieszkaJereczekPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
RyszardKleinszmidtPomorska Izba Rolnicza-Biuro Powiatowe w KościerzynieGrabówkoszczegóły
GabrielaKmieciakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
TeresaKnopikPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieDziemianyszczegóły
MonikaKozłowskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
BogdanKrakowiakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
ZbigniewKulasZbigniew KulasLipuszszczegóły
GrzegorzManowskiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
JoannaMękalPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
MariaMiłoszewicz-CichockaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
JakubNorekGospodarstwo RolneWąglikowiceszczegóły
MarcinNorekBiuro Doradztwa Rolnośrodowiskowego Marcin NorekKościerzynaszczegóły
AndrzejOkrójPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieLubańszczegóły
KrystynaPlataPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
KatarzynaRadtkePomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
DanielRoszakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
DominikWiskiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuNowy Barkoczynszczegóły
RafałWrycza-RekowskiNadleśnictwo KościerzynaKościerzynaszczegóły

Powiat kwidzyński

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
AdamŻądłowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły
MirosławCabanNadleśnictwo KwidzynKwidzynszczegóły
ElżbietaKrukPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły
KlaudiaKulikStowarzyszenieKwidzynszczegóły
GrażynaLaskowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły
JolantaMikulska-FalbaBiuro dorawidztwa rolniczegoKwidzynszczegóły
PiotrMorozowskiNadleśnictwo KwidzynKwidzynszczegóły
DorotaOwczarkowskaOwczarkowska DorotaRodowoszczegóły
RobertPipczyńskiRobert PipczyńskiGardejaszczegóły
AgnieszkaRutkowskaJMF Doradztwo Rolnicze Jolanta Mikulska-FalbaKwidzynszczegóły
RenataWejtkoNasza Europa Renata WejtkoKwidzynszczegóły
TeresaWilkowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły

Powiat lęborski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MartaŻurawkaMarta ŻurawkaŁebaszczegóły
AmataChrostowskaBiuro Powiatowe Pomorskiej Izby RolniczejLęborkszczegóły
WojciechCiszekNadleśnictwo LęborkLęborkszczegóły
JanDominieckiNadleśnictwo LęborkLęborkszczegóły
MałgorzataKamińskaŁebaŁebaszczegóły
WiesławKellerNadleśnictwo CewiceCewiceszczegóły
HenrykaKitaNadleśnictwo CewiceCewiceszczegóły
KorynaKorolewicz-KnutNadleśnictwo LęborkLęborkszczegóły
BartłomiejKoszałkaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w LęborkuLęborkszczegóły
BogusławKotlarzBogusław KotlarzCharbrowoszczegóły
AleksandraKozakiewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w LęborkuLęborkszczegóły
DanutaLalka-PawlikowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w LęborkuLęborkszczegóły
LeszekWłodarczykLeszek WłodarczykŁebaszczegóły

Powiat malborski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
AlinaCiesielskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
ZofiaGalewskaCONSULTEUR USŁUGI SZKOLENIOWO-DORADCZEMalborkszczegóły
MarcinGrendaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w MalborkuStare Poleszczegóły
AntoniHajdaczukPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
ZbigniewKocejkoFirma Usługowo-Doradcza Zbigniew KocejkoMalborkszczegóły
AdamKopećPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
BożenaKorzańskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
TeresaKrakowskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
ZdzisławMaciągPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w MalborkuStare Poleszczegóły
ZbigniewMarciniakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
WitoldMichniewiczPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
JarosławMuzykaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
AlicjaPanimasz-WolskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
AgnieszkaRojewskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
SławomirSalamonikPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
WłodzimierzsawirskiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
EwaSzymańskaOddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
BogusławaWałachowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w MalborkuStare Poleszczegóły
JoannaWoźnicaPZDR w MalborkuStare Poleszczegóły
SebastianZwierzPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły

Powiat nowodworski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
WandaBarańskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze GdańskimNowy Dwór Gd.szczegóły
AnnaBełdyckaPomorska Izba RolniczaNowy Dwór Gdańskiszczegóły
MirosławCiasnochaStobiecStobiecszczegóły
AnnaGalewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze Gd.Nowy Dwór Gdszczegóły
StanisławKoćkoPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze GdańskimNowy Dwór Gdańskiszczegóły
MonikaNiemczykECO-PROGRESSJantarszczegóły

Powiat gdański

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
GabrielaŁozowickaPomorska Izba RolniczaPruszcz Gdańskiszczegóły
KarolFiedorowiczAgrodotacje Karol FiedorowiczGDAŃSKszczegóły
PrzemysławPacewiczNadleśnictwo KolbudyKolbudyszczegóły
AnnaPiaskPomorska Izba RolniczaPruszcz Gdańskiszczegóły
TomaszPiętaNadleśnictwo KolbudyKolbudyszczegóły

Powiat pucki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MarcinŻmichNadleśnictwo ChoczewoChoczewoszczegóły
JoannaDopkePowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PuckuPuckszczegóły
MarcinDudkiewiczTeren Nadleśnictwa WejherowoDarzlubieszczegóły
SebastianKliszLeśnictwo StarzynoStarzynoszczegóły
MichałKorthalsMichał KorthalsBłądzikowoszczegóły
BeataLessnau-LademannPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PuckuPuckszczegóły
KrzysztofNegowskiLeśnictwo SobieńczyceSobieńczyceszczegóły
BorysZieleniewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PuckuPuckszczegóły

Powiat słupski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ElżbietaŁabendaNadleśnictwo ŁupawaŁupawaszczegóły
MałgorzataBagińskaBagińska MałgorzataŻelkówkoszczegóły
UrbanBagińskiUrban BagińskiŻelkówkoszczegóły
MirosławBrzozowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
KazimierzBudzińskiKazimierz BudzińskiSłupskszczegóły
StanisławCzereśPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
EugeniuszDańczakPomorski Ośrodek Doradztwa RolniczegoSłupskszczegóły
EugeniuszDańczakPomorski Ośrodek Doradztwa RolniczegoSłupskszczegóły
EwaGartychPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
RyszardGaworskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego SłupskStrzelinoszczegóły
AgataGrabowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
AdamJabłońskiAdam JabłońskiPrzewłokaszczegóły
KazimierzJutrzenkaKazimierz JutrzenkaSłupskszczegóły
AnnaKrysiakNadleśnictwo DamnicaDamnicaszczegóły
IwonaKubickaNadleśnictwo UstkaUstkaszczegóły
ArturKulwasArtur KulwasRowyszczegóły
ZenonaMazurczykPomorska Izba Rolnicza Biuro Terenowe w SłupskuSłupskszczegóły
GrzegorzNowickiNadleśnictwo WarcinoKępiceszczegóły
JanRozenekPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
SylwiaSienkiewiczSłupskszczegóły
AdamSitoBiuro Opracowań Ekologicznych TajmyrDamnicaszczegóły
AlicjaStaciwaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
MałgorzataStanisławczukPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
LubomirSzramowiakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
WładysławSzustakowskiWładysław SzustakowskiSłupskszczegóły
BarbaraUrbaniakPZDR SłupskSłupskszczegóły
TadeuszZiemianowiczTadeusz ZiemianowiczOsowoszczegóły

Powiat starogardzki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
HenrykŚwiadekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
TeresaBanackaNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
JanBanackiNadleśnictwo StarogardStarogard Gdanskiszczegóły
RenataBorzeszkowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
ArturDomertPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
ZdzisławDunajskiNadleśnictwo KaliskaKaliskaszczegóły
JarosławFeldKolinczKolinczszczegóły
AndrzejKłosPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
JoannaKaszubowskaNadleśnictwo LubichowoLubichowoszczegóły
RadosławaKrysiakNadleśnictwo LubichowoLubichowoszczegóły
KatarzynaMiotkPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
FranciszekNarlochNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
SzymonNorekNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
GrażynaOrmaninPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
GrzegorzPiętaNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
EdytaSzymborskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
CezaryWójcikCezary WójcikStarogard Gdańskiszczegóły

Powiat sztumski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
KrzysztofBobowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
ZbigniewKitlińskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
EwaKocejkoFirma Doradczo-Usługowa Ewa KocejkoMalborkszczegóły
ZdzisławaKosek-MukeevPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
GrażynaPawłowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
WojciechSołdaczukPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
JolantaWesołowskaPODR w Lubaniu Oddział Stare PoleStare Poleszczegóły
KazimierzWieżelPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły

Powiat tczewski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
SylwiaChyła-SandakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
DorotaCyburaDorota CyburaGniewszczegóły
KrzysztofCzarnottaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
AdamKlimczakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieTczewszczegóły
AlinaLaskowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
KonstantyLewinskiKonstanty LewinskiMorzeszczynszczegóły
ŁukaszOgonowskiCzarlinszczegóły
TadeuszPlichtaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
WiesławSosnowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
MichałZapartMBA Consulting - Jakość, Środowisko, PrzyrodaTczewszczegóły

Powiat wejherowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ElżbietaBłażejewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
GenowefaBłahuszewskaDoradztwo RŚKostkowoszczegóły
WojciechBajerowskiWojciech BajerowskiRedaszczegóły
KazimierzBarłógNadleśnictwo WejherowoZamostneszczegóły
JanuszGrządkowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
PawełJanuschewskiNadleśnictwo ChoczewoChoczewoszczegóły
AndrzejKalinowskiBiuro Doradztwa Rolniczego Andrzej KalinowskiWejcherowoszczegóły
DamianKrystkiewiczNadleśnictwo StrzebielinoLuzinoszczegóły
MichałMachnikowskiMichał MachnikowskiWejherowoszczegóły
JarosławMazurPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
KorneliaOdrzywołekNadleśnictwo WejherowoWejherowoszczegóły
MartaOkrójMarta OkrójOsiekszczegóły
MagdalenaPiastowskaDORADZTWO ROLNICZE EURO GAJAWejherowoszczegóły
DariuszPiorunPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
HannaRocławskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowo, Gniewinoszczegóły
DawidSasNadleśnictwo ChoczewoChoczewoszczegóły
JacekSzulcNadleśnictwo StrzebielinoLuzinoszczegóły
HalinaSzymańskaNadleśnictwo StrzebielinoLuzinoszczegóły
WojciechWermińskiPowiatowe Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
TomaszWiczanowskiNadleśnictwo WejherowoWejherowoszczegóły