Powrót

Podaj kryteria wyboruDoradca rolniczy
Doradca rolnośrodowiskowy
Ekspert przyrodniczy botanik PROW 2007-2013
Ekspert przyrodniczy ornitolog PROW 2007-2013
Ekspert przyrodniczy PROW 2014-202
Doradca leśny
Uprawnieni do obsł. aplikacji e-wniosek
Powiat

Nazwisko

Lista doradców i ekspertów przyrodniczych dla województwa pomorskie z podziałem na powiaty. Znaleziono 292 doradców i ekspertów przyrodniczych.

Powiat Gdańsk

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
StanisławŁazowyRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w GdańskuGdańskszczegóły
MariuszAniołaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
BogumiłaBłaszkowskaPomorskie Biuro Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony PtakówGdańskszczegóły
AleksanderBanasikPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pruszczu GdańskimPruszcz Gdańskiszczegóły
LechCzarneckiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuGdańskszczegóły
AndrzejDolnyPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
MaciejGórskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuPruszcz Gdańskiszczegóły
MałgorzataHuziorPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
KatarzynaJasińskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
PiotrKamontKamont PiotrGdańskszczegóły
AndrzejKośmickieco partner s.c.Gdańskszczegóły
DanutaKosewskaDanuta KosewskaPrabutyszczegóły
KatarzynaKotewiczPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
MałgorzataLeszczyńskaKowaleszczegóły
KarolinaLisieckaKarolina LisieckaEłganowoszczegóły
ElzbietaPłatkowska-FojtuchElżbieta Płatkowska-Fojtuchgdańskszczegóły
KrzysztofPałkowski--szczegóły
LucynaPilackaLucyna PilackaGdańskszczegóły
PiotrRydzkowskiPiotr RydzkowskiGdańskszczegóły
ReginaStefańskaPolska Federacja Hodowców Bydła i Producentów MlekaGdańskszczegóły
KatarzynaSzreder-DróżdżPolska Federacja Hodowców Bydła i Producentów MlekaGdańskszczegóły
AlicjaSzultkaPolska Federacja Hodowców Bydła i Producentów MlekaGdanskszczegóły
ElżbietaSzylerSzyler ElżbiataKartuzyszczegóły
IwonaWielińska-FołtaIwona Wielińska-FołtaPuckszczegóły
BeataZimińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuGdańskszczegóły

Powiat Gdynia

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
JoannaŁukaszewskaLACERTA Joanna ŁukaszewskaGdyniaszczegóły
JanuszKarczewskiNadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w GdyniGdyniaszczegóły
MariuszLewczukMariusz LewczukGdyniaszczegóły
JarosławReszkaBiuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w GdyniGdyniaszczegóły
MagdalenaZalewskaMagdalena ZalewskaGdyniaszczegóły

Powiat Słupsk

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ElwiraAhmadElwira AhmadSłupskszczegóły
MałgorzataKulczykPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
AnnaNowakDamnicaDamnicaszczegóły
MartaRolbieckaBiuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
JaninaStanisławskaJanina StanisławskaSłupskszczegóły
WiesławZiegertPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku Oddział w StrzelinieSłupskszczegóły

Powiat Sopot

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły

Powiat bytowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MariaAdamczykMaria AdamczykPrądzonaszczegóły
KatarzynaGłuszkiewiczNadleśnictwo BytówBytówszczegóły
JerzyHincPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
EdmundHinzPowiatowy Zespół Doradztwa RolniczegoBytówszczegóły
JózefJaszewskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
TomaszKamaszynNadleśnictwo DretyńDretyńszczegóły
MonikaKępaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
JakubKazimierskiKazimierski Jakub Miszewoszczegóły
WiesławKożyczkowskiWiesław KożyczkowskiRzepnicaszczegóły
KazimierzKulasPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
RomanLachowiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
AnetaMigelPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
AdamMohrAdam MohrBytówszczegóły
PiotrNiegrzybowskiNadleśnctwo TrzebielinoTrzebielinoszczegóły
GrażynaPańczykGrażyna PańczykMiastkoszczegóły
SławomirPańczykSławomir PańczykMiastkoszczegóły
BogumiłaPaszylkBytówszczegóły
KazimierzWeraNadleśnictwo OsusznicaOsusznicaszczegóły
WojciechWirkusPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły
AnnaZaborowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w BytowieBytówszczegóły

Powiat chojnicki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
HannaBabińskaDoradca RolniczyChojniceszczegóły
JanuszBrzuchalskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
RafałChmaraEkoton Rafał ChmaraChojniceszczegóły
JanuszGalińskiJanusz GalińskiRytelszczegóły
DariaGwizdałaDoradztwo Rolnicze Daria GwizdałaChojniceszczegóły
RobertKaniaNadleśnictwo OsusznicaKiełpinszczegóły
HalinaNarlochDORADZTWO ROLNICZE Halina NarlochKosobudyszczegóły
TomaszOrzłowskiNadleśnictwo PrzymuszewoPrzymuszewoszczegóły
MichałOstrowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
JanPeplinskiNadleśnictwo CzerskMalachinszczegóły
StanisławPiesikStanisław PiesikLichnowyszczegóły
KrystynaRajczykPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
PiotrStoltmanPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
JózefSzopińskiNadleśnictwo RytelRytelszczegóły
MonikaTobolskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły
GrażynaWera-MalatyńskaGrażyna Wera-MalatyńskaChojniceszczegóły
BeataWika-CzarnowskaDoradztwo Rolnicze Pomorze sp. z.o.oKościerzynaszczegóły
WaldemarWryczaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w ChojnicachChojniceszczegóły

Powiat człuchowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
JoannaBukowskaNadleśnictwo Niedźwiady w PrzechlewiePrzechlewoszczegóły
MonikaDrobekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
NataliaGierszewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
AnnaKamińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
DanielKnutNadleśnictwo CzłuchówCzłuchówszczegóły
DanielaKotowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły
MarekMajochDoradztwo RolniczeCzłuchówszczegóły
ArturPiątekArtur PiątekCzłuchówszczegóły
MartaPogranicznaMarta PogranicznaKoczałaszczegóły
BarbaraStoltmannPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w CzłuchowieCzłuchówszczegóły

Powiat kartuski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
KalinaŁapińskaKalina Łapińska - DampsGłusinoszczegóły
TomaszCiżmowskiNadleśnictwo KartuzyKartuzyszczegóły
MonikaCzajkaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
LeszekDampsLeszek DampsGłusinoszczegóły
TadeuszEksterowiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
ReginaKleinaPowiatowy Zespół Doradztwa RolniczegoKartuzyszczegóły
AgnieszkaKnapińskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
NataliaKnapikDoradztwo Rolnicze Natalia KnapikBaninoszczegóły
PawelLeszczyńskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
IgnacyMajkowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachSomoninoszczegóły
EwaMarszkEwa MarszkKartuzyszczegóły
JanPaluszekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachSierakowiceszczegóły
DorotaPellowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KartuzachKartuzyszczegóły
SebastianRolbieckiRolbiecki SebastianSarnowyszczegóły
StanisławSzycaFundacja Polska Farma Ekologiczna \"ECOFARM\"Małkowoszczegóły
LeszekSzymańskiSzymański LeszekKartuzyszczegóły
FranciszekUstowskiFranciszek UstowskiKartuzyszczegóły

Powiat kościerski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
JustynaArmatowska-FredaJustyna Armatowska-Freda-szczegóły
ArkadiuszBronkNadleśnictwo LipuszLipuszszczegóły
JarosławCichockiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
DanielDąbrowskiPODR w LubaniuLubańszczegóły
JolantaGrebinPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
MarianGwizdałaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
MariaGwizdałaPomorski Ośrodek Doradztwa RolniczegoLubańszczegóły
MagdalenaHoppeMagdalena HoppeKaliszszczegóły
EwaIwickaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
AgnieszkaJereczekPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
RyszardKleinszmidtPomorska Izba Rolnicza-Biuro Powiatowe w KościerzynieGrabówkoszczegóły
GabrielaKmieciakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
MonikaKozłowskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
BogdanKrakowiakKościerzynaszczegóły
ZbigniewKulasZbigniew KulasLipuszszczegóły
PiotrMaćkowiakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuNowy Barkoczynszczegóły
GrzegorzManowskiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
JoannaMękalPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieKościerzynaszczegóły
MariaMiłoszewicz-CichockaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
JolantaMikulska-FalbaDoradztwo rolnicze pomorze sp. z.o.oKościerzynaszczegóły
JakubNorekDoradztwo Rolnicze Pomorze sp. z o.o.Kościerzynaszczegóły
MarcinNorekDoradztwo Rolnicze Pomorze sp. z o.o.Kościerzynaszczegóły
AndrzejOkrójPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KościerzynieLubańszczegóły
KrystynaPlataPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
KatarzynaRadtkePomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
DanielRoszakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
MartaSztandarskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuNowy Barkoczynszczegóły
RafałWrycza-RekowskiNadleśnictwo KościerzynaKościerzynaszczegóły

Powiat kwidzyński

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
AdamŻądłowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły
MirosławCabanNadleśnictwo KwidzynKwidzynszczegóły
ElżbietaDanielewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły
KlaudiaKulikStowarzyszenieKwidzynszczegóły
GrażynaLaskowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły
PiotrMorozowskiNadleśnictwo KwidzynKwidzynszczegóły
RobertPipczyńskiRobert PipczyńskiGardejaszczegóły
AgnieszkaRutkowskaJMF Doradztwo Rolnicze Jolanta Mikulska-FalbaKwidzynszczegóły
RenataWejtkoNasza Europa Renata WejtkoKwidzynszczegóły
KarolinaWilgaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły
TeresaWilkowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w KwidzynieKwidzynszczegóły

Powiat lęborski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MartaŻurawkaMarta ŻurawkaŁebaszczegóły
AmataChrostowskaBiuro Powiatowe Pomorskiej Izby RolniczejLęborkszczegóły
WojciechCiszekNadleśnictwo LęborkLęborkszczegóły
JanDominieckiNadleśnictwo LęborkLęborkszczegóły
MałgorzataKamińskaŁebaŁebaszczegóły
WiesławKellerNadleśnictwo CewiceCewiceszczegóły
HenrykaKitaNadleśnictwo CewiceCewiceszczegóły
KorynaKorolewicz-KnutNadleśnictwo LęborkLęborkszczegóły
BartłomiejKoszałkaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w LęborkuLęborkszczegóły
BogusławKotlarzBogusław KotlarzCharbrowoszczegóły
AleksandraKozakiewiczPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w LęborkuLęborkszczegóły
DanutaLalka-PawlikowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w LęborkuLęborkszczegóły
LeszekWłodarczykLeszek WłodarczykŁebaszczegóły

Powiat malborski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
AlinaCiesielskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
ZofiaGalewskaCONSULTEUR USŁUGI SZKOLENIOWO-DORADCZEMalborkszczegóły
MarcinGrendaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w MalborkuStare Poleszczegóły
AntoniHajdaczukPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
ZbigniewKocejkoFirma Usługowo-Doradcza Zbigniew KocejkoMalborkszczegóły
AdamKopećPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
BożenaKorzańskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
ZdzisławMaciągPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w MalborkuStare Poleszczegóły
ZbigniewMarciniakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
WitoldMichniewiczPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
JarosławMuzykaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
AlicjaPanimasz-WolskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
AgnieszkaRojewskaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
SławomirSalamonikPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
WłodzimierzsawirskiPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
EwaSzymańskaOddział w Starym PoluStare Poleszczegóły
JoannaWoźnicaPZDR w MalborkuStare Poleszczegóły
SebastianZwierzPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym PoluStare Poleszczegóły

Powiat nowodworski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
AnnaBełdyckaPomorska Izba RolniczaNowy Dwór Gdańskiszczegóły
MarianCiasnocha-Stobiecszczegóły
MirosławCiasnocha-Stobiecszczegóły
AnnaGalewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze Gd.Nowy Dwór Gdszczegóły
AnetaMarciniakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze GdańskimNowy Dwór Gdańskiszczegóły
MonikaNiemczykECO-PROGRESSJantarszczegóły
RafałPająkKST KonsultingNowy Dwór Gdańskiszczegóły
GrazynaPrzybylska-KuśPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze GdańskimNowy Dwór Gdańskiszczegóły
ArkadiuszWyrazikPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze GdańskimNowy Dwór Gdańskiszczegóły

Powiat gdański

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
GabrielaŁozowickaPomorska Izba RolniczaPruszcz Gdańskiszczegóły
BarbaraDitrichDział Rozwoju Obszarów Wiejskich, PODR w Lubaniu, budynek "B" Pomorskiej Izby RolniczejPruszcz Gdańskiszczegóły
KarolFiedorowiczAgrodotacje Karol FiedorowiczGDAŃSKszczegóły
PrzemysławPacewiczNadleśnictwo KolbudyKolbudyszczegóły
AnnaPiaskPomorska Izba RolniczaPruszcz Gdańskiszczegóły
TomaszPiętaNadleśnictwo KolbudyKolbudyszczegóły
EwelinaSzycDział Rozwoju Obszarów Wiejskich PODR w Lubaniu; Budynek "B" Pomorskiej Izby RolniczejPruszcz Gdańskiszczegóły
AlinaWysockaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w GdańskuPruszcz Gdańskiszczegóły

Powiat pucki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
MarcinŻmichNadleśnictwo ChoczewoChoczewoszczegóły
KacperCiesielskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PuckuPuckszczegóły
JoannaDopkePowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PuckuPuckszczegóły
MarcinDudkiewiczTeren Nadleśnictwa WejherowoDarzlubieszczegóły
SebastianKliszLeśnictwo StarzynoStarzynoszczegóły
MichałKorthalsMichał KorthalsBłądzikowoszczegóły
BeataLessnau-LademannPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w PuckuPuckszczegóły
KrzysztofNegowskiLeśnictwo SobieńczyceSobieńczyceszczegóły

Powiat słupski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ElżbietaŁabendaNadleśnictwo ŁupawaŁupawaszczegóły
MałgorzataBagińskaBagińska MałgorzataŻelkówkoszczegóły
UrbanBagińskiUrban BagińskiŻelkówkoszczegóły
MirosławBrzozowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
KazimierzBudzińskiKazimierz BudzińskiSłupskszczegóły
StanisławCzereśPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
EugeniuszDańczakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
EugeniuszDańczakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
EwaGartychPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
RyszardGaworskiDoradztw Rolnicze Ryszard GaworskiSłupskszczegóły
AdamJabłońskiAdam JabłońskiPrzewłokaszczegóły
KazimierzJutrzenkaKazimierz JutrzenkaSłupskszczegóły
AnnaKrysiakNadleśnictwo DamnicaDamnicaszczegóły
IwonaKubickaNadleśnictwo UstkaUstkaszczegóły
ArturKulwasArtur KulwasRowyszczegóły
GrzegorzNowickiNadleśnictwo WarcinoKępiceszczegóły
JanRozenekPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
SylwiaSienkiewiczSłupskszczegóły
AdamSitoBiuro Opracowań Ekologicznych TajmyrDamnicaszczegóły
AlicjaStaciwaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
MałgorzataStanisławczukPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
LubomirSzramowiakPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w SłupskuSłupskszczegóły
WładysławSzustakowskiWładysław SzustakowskiSłupskszczegóły
MałgorzataTomaszczyk-SzłapkaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SłupskuSłupskszczegóły
BarbaraUrbaniakPZDR SłupskSłupskszczegóły
TadeuszZiemianowiczTadeusz ZiemianowiczOsowoszczegóły

Powiat starogardzki

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
HenrykŚwiadekPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
TeresaBanackaNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
JanBanackiNadleśnictwo StarogardStarogard Gdanskiszczegóły
SylwiaChyła-SandakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogard GdańskiNowa Wieś Rzecznaszczegóły
ArturDomertPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
ZdzisławDunajskiNadleśnictwo KaliskaKaliskaszczegóły
JarosławFeldKolinczKolinczszczegóły
AndrzejKłosOsiedle Polane 7Osiekszczegóły
JoannaKaszubowskaNadleśnictwo LubichowoLubichowoszczegóły
RadosławaKrysiakNadleśnictwo LubichowoLubichowoszczegóły
KatarzynaMiotkPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
FranciszekNarlochNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
SzymonNorekNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
GrzegorzPiętaNadleśnictwo StarogardStarogard Gdańskiszczegóły
EdytaSzymborskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie GdańskimNowa Wieś Rzecznaszczegóły
CezaryWójcikCezary WójcikStarogard Gdańskiszczegóły

Powiat sztumski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
KrzysztofBobowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
ZbigniewKitlińskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
EwaKocejkoFirma Doradczo-Usługowa Ewa KocejkoMalborkszczegóły
ZdzisławaKosek-MukeevPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
GrażynaPawłowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
WojciechSołdaczukPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły
JolantaWesołowskaPODR w Lubaniu Oddział Stare PoleStare Poleszczegóły
KazimierzWieżelPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w SztumieSztumszczegóły

Powiat tczewski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
DorotaCyburaDorota CyburaGniewszczegóły
KrzysztofCzarnottaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
AdamKlimczakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieTczewszczegóły
KatarzynaKonopkaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
AlinaLaskowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
KonstantyLewinskiKonstanty LewinskiMorzeszczynszczegóły
ŁukaszOgonowskiCzarlinszczegóły
TadeuszPlichtaPomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubańszczegóły
WiesławSosnowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w TczewieGniszewoszczegóły
MichałZapartMBA Consulting - Jakość, Środowisko, PrzyrodaTczewszczegóły

Powiat wejherowski

ImięNazwiskoMiejsce swiadczenia usług
Nazwa firmyMiejscowośćSzczegóły
ElżbietaBłażejewskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
WojciechBajerowskiWojciech BajerowskiRedaszczegóły
KazimierzBarłógNadleśnictwo WejherowoZamostneszczegóły
PawełGrochalskiPaweł GrochalskiRedaszczegóły
DariuszGrothPrywatny podmiot doradczy Euroinvest2020Zelewoszczegóły
JanuszGrządkowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
PawełJanuschewskiNadleśnictwo ChoczewoChoczewoszczegóły
AndrzejKalinowskiBiuro Doradztwa Rolniczego Andrzej KalinowskiWejcherowoszczegóły
DamianKrystkiewiczNadleśnictwo StrzebielinoLuzinoszczegóły
LidiaKubickaNadleśnictwo ChoczewoChoczewoszczegóły
MichałMachnikowskiMichał MachnikowskiWejherowoszczegóły
JarosławMazurPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
KorneliaOdrzywołekNadleśnictwo WejherowoWejherowoszczegóły
MartaOkrójMarta OkrójOsiekszczegóły
MagdalenaPiastowskaDORADZTWO ROLNICZE EURO GAJAWejherowoszczegóły
DariuszPiorunPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
HannaRocławskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowo, Gniewinoszczegóły
DawidSasNadleśnictwo ChoczewoChoczewoszczegóły
JacekSzulcNadleśnictwo StrzebielinoLuzinoszczegóły
HalinaSzymańskaNadleśnictwo StrzebielinoLuzinoszczegóły
WojciechWermińskiPowiatowe Zespół Doradztwa Rolniczego w WejherowieWejherowoszczegóły
TomaszWiczanowskiNadleśnictwo WejherowoWejherowoszczegóły